تبلیغات
داوران استان آذربایجانشرقی - تاكید بر ضرورت تسط به زبان انگلیسی برای داوران


در نشست كمیته داوران كنفدراسیون فوتبال آسیا مطرح شد. ...

كنفدراسیون فوتبال آسیا با ارسال نامه ای به فدراسیون های عضو، بر ضرورت تسط داوران به زبان انگلیسی تاكید كرد.

به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال، متن نامه ارسالی به شرح زیر است:

 در نشست اخیر كمیته داوران كنفدراسیون فوتبال آسیا كه در تاریخ 25 تیر1391 در كوالالامپور برگزار شد بر این موضوع تاكید شد كه تسلط بر زبان انگلیسی مهارت مهمی است كه داوران باید فرا بگیرند. بسیاری از داوران بین المللی، متاسفانه به علت اینكه مهارت های مكالمه زبان انگلیسی نداشتند فرصتهای پیشرفت بیشتر را از دست دادند.

در ادامه این نامه آمده است: كنفدراسیون فوتبال آسیا همه برنامه های آموزشی داوری را به زبان انگلیسی ارائه می كند. داورانی كه بر زبان انگلیسی مسلط نیستند به طور كامل قادر به ارزیابی پیامها و درك اطلاعات ارائه شده در این برنامه ها نبوده و این یك امتیاز منفی برای آنها تلقی می شود. بنابراین برای داوران و كمك داوران بسیار مهم است كه سطح قابل قبولی از توانایی مكالمه زبان انگلیسی داشته باشند كه بتوانند در كارهای مختلفی كه مرتبط به شغل آنها به عنوان داور بین المللی است موفق باشند.  

در پایان نامه كنفدراسیون فوتبال آسیا بر این موضوع تاكید كرد كه فدراسیون های عضو باید توجه خاصی به تسلط زبان داوران داشته باشند . داوران و كمك داوران بین المللی فعلی و كسانی كه می خواهند به جرگه داوران بین المللی بپیوندند و تسلط بر زبان انگلیسی ندارند باید به آنها آموزش كافی داده شود تا توانایی شان را در زبان انگلیسی تقویت كنند.
طبقه بندی: اخبار متفرقه فوتبال و فوتسال و فوتبال ساحلی، اخبار داوری فوتبال، اخبار داوری فوتسال، اخبار داوری فوتبال ساحلی،

تاریخ : شنبه 7 مرداد 1391 | 12:47 ب.ظ | نویسنده : داوران استان آ.شرقی | نظرات

  • جومم
  • راندن
  • ایران موزه